Tabletki z kwasem hialuronowym, czyli jak pozbyć się zmarszczek?

Stres, czynniki środowiskowe, a dodatkowo upływający czas wpływa na skórę, tworząc zmarszczki i inne niedoskonałości. Medycyna estetyczna od lat pracuje nad coraz to bardziej efektywnymi sposobami, które potrafiłyby skutecznie powstrzymywać starzenie oraz poprawić wygląd skóry.

Suplement diety ImpreSkin

tabletki z kwasem hialuronowymNa rynku istnieje wiele kremów przeciwzmarszczkowych oraz środków, które nałożone na skórę mają za zadanie nawilżyć ją oraz zniwelować zmarszczki. Jednak kremy zazwyczaj nie przenikają do głębszych warstw skóry, które najbardziej potrzebują nawilżenia. W związku z tym ich efektywność jest bardzo mała oraz trudna do utrzymania. Rozwiązaniem zdecydowanie bardziej długotrwałym oraz skutecznym jest przyjmowanie tabletki z kwasem hialuronowym ImpreSkin. Kapsułki tego suplementu zawierają hydrolizowany kolagen. Jest to substancja naturalnie występująca w naszym organizmie, której z wiekiem jest coraz mniej. Jej uzupełnienie od wewnątrz powoduje wygładzenie zmarszczek i odmłodzenie skóry. ImpreSkin posiada również witaminę K, która może pozytywnie wpływać na redukcję przebarwień oraz oznaki zmęczenia.

Kup ImpreSkin

Kwas hialuronowy – co to jest?

kwas hialuronowyKwas hialuronowy jest substancją, która występuje w sposób naturalny w ludzkiej skórze, ale również w mazi stawowej i ciele szklistym oka. Każdego dnia około 30 procent tej substancji ulega naturalnemu rozpadowi w organizmie, na jej miejsce powstają nowe cząsteczki tego kwasu. Z wiekiem jednak ta ilość maleje, co zaczyna być widoczne na skórze w postaci jej wysuszenia oraz powstawania zmarszczek. Zadaniem kwasu w skórze jest wiązanie cząsteczek wody. Aż 250 cząsteczek wody może być związane przez 1 cząsteczkę opisywanego kwasu. W przypadku, gdy jego poziom spada dochodzi do degeneracji włókien kolagenowych.. Choć o kwasie kolagenowym mówi się często w kontekście kuracji przeciwzmarszczkowych, to jest on również wykorzystywany w celach leczniczych między innymi w celu wspomagania gojenia się oparzeń, ran i wrzodów skóry. Na bazie kwasu hialuronowego tworzone są również krople do oczu oraz płyny do soczewek kontaktowych.

Kwas hialuronowy w tabletkachkwas hialuronowy w tabletkach

Jak pozbyć się zmarszczek? Wiele kobiet zastanawia się nad tym pytaniem, ponieważ metod do wyboru również jest wiele. Tabletki z kwasem hialuronowym są jednym z lepszych sposobów, ponieważ uzupełniają brakujący składnik, czyli kwas hialuronowy od wewnątrz. Jest to korzystne nie tylko dla naszej skóry, ale również całego organizmu. Między innymi na przykład wspomnianych oczu oraz stawy, które po suplementacji mogą lepiej funkcjonować. Lepszego nawilżenia może potrzebować, więc nie tylko skóra. Dbanie o zdrowie powinno być w pierwszej kolejności. W przypadku suplementacji kwasu hialuronowego piękna, gładka powierzchnia twarzy może być efektem ubocznym. Oprócz pozytywnego wpływu na skórę tabletki z kwasem hialuronowym wpływają również dobrze na włosy. Stają się one bardziej błyszczące oraz mocne. Chociaż na efekty suplementacji trzeba trochę poczekać to ze względu na tyle korzyści na pewno warto podjąć się opisywanej kuracji.

4.4/5 - (9 votes)

Dodaj komentarz