Wyniki analizy pierwiastkowej włosa z lifelinediag.eu

Przyszedł czas na drugi wpis o analizie pierwiastkowej włosa z lifelinediag.eu. Jeśli ominęliście pierwszy koniecznie o nadróbcie, znajdziecie go TU (klik! klik!). Jak Wam wspominałam z tematem spotykałam się parę razy, ale zainteresowałam się nim dopiero teraz i okazuje się, iż to może być bardzo interesujące doświadczenie. Teraz dzięki uprzejmości LifeLine Diag mogę Wam przedstawić wyniki tego badania.

Wyniki analizy pierwiastkowej włosa

Po wysłaniu próbki z włosami siostry, wyniki badania dotarły do nas w ciągu 2 tygodni. Czemu więc tak długo czekaliście na ten wpis? Otóż wraz z siostrą postanowiłyśmy skorzystać z konsultacji telefonicznej, bo chciałyśmy się o badaniach dowiedzieć czegoś więcej. Jak to bywa w życiu dwóch bardzo zapracowanych kobiet, ciężko znaleźć dogodny termin, ale dla chcącego nic trudnego i oto 14 grudnia udało się nam spotkać.

Wróćmy jednak na chwilę do wyników, jak one wyglądają? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź na stronie lifelinediag.eu, wystarczy kliknąć w button „Zobacz przykładowe wyniki”. Dodatkowo poniżej znajdziecie screeny wyników badań mojej siostry. Tu muszę podkreślić, że Iwona odżywia się o wiele lepiej ode mnie i nie ma problemów z wagą. Dla mnie jest ideałem zdrowego, ale również normalnego życia.

Strona po stronie

Na pierwszej stronie znajdziemy, krótkie wprowadzenie o tym, iż proporcje pierwiastków informują nas o stanie naszego organizmu. Następnie mamy tabelkę stężenia pierwiastków odżywczych w organizmie tj. chrom, cynk, fosfor, german, jod, kobalt, krzem,lit, magnez, mangan, miedź, potas, selen, siarka, sód, srebro, wanad, wapń, żelazo. Nieco dalej przy każdej nazwie mamy diagram przedstawiający stężenie dla każdego z wymienionych od niedoboru, przez normę po nadmiar. Dzięki czemu szybko można się zorientować co i jak interpretować.

Na drugiej stronie znajduje się kolejna, podobna do poprzedniej tabelka. Jest to Stężenie pierwiastków toksycznych w organizmie tj. arsen, bar, glin, kadam, nikiel, ołów, rtęć, stront, tal. Tu zakres obejmuje od normy po nadmiar.

Na Trzeciej ostatniej stronie znajdziecie proporcje pierwiastków z pierwszej tabelki. Mocno mnie zaintrygowało, iż pomimo, że stężenie pierwiastków w pierwszej tabeli było w niedoborze o tyle przy proporcjach może wyjść nadmiar.

Do każdego badania dołączona jest również interpretacja na podstawie, której można dowiedzieć się o roli każdego z pierwiastków, dołączone są uwagi dodatkowe oraz jest oznaczony poziom, a na koniec główne źródła występowania tego typu pierwiastków w pożywieniu.

Konsultacja telefoniczna

Wyniki są dość dobrze przedstawione i nie ma problemu z ich zrozumieniem. Jednak jeśli potrzebujecie bardziej szczegółowych i skupionych na Was uwagach polecam skorzystać z konsultacji telefonicznej. Trwa ona ok. 40 minut. Konsultant na podstawie wyników i pytań układa właściwe zalecenia. Na przykład mojej siostrze zalecono saune, kazano ograniczyć owoce, wykluczyć białą mąkę. Specjalista również zaproponował pewne zmiany żywieniowe i poprosił o wykonanie badań krwi, aby się upewnić, iż pewne niedobory nie są spowodowane chorobami.

Do wszystkiego mamy dostęp za pośrednictwem strony., gdzie po wpisaniu kodu badania, mamy wyniki, oraz zalecenia z badania na stronie. To bardzo użyteczne, bo mamy do nich dostęp w każdym miejscu i podczas rozmowy nie musimy się skupiać na notowaniu.

Inne spojrzenie

W przyszłości pewnie i ja skuszę się na takie badanie, bo jak się okazuje wyniki mogą nieźle zaskoczyć, a wskazówki na pewno pomogą. Więc jeśli jesteście również ciekawi lub jeszcze nie macie idealnego prezentu dla drugiej osoby, to może warto zastanowić się właśnie nad analizą pierwiastkową włosa.

Dziękuje Lifeline Diag za możliwość opisania dla Was tego badania

11 thoughts on “Wyniki analizy pierwiastkowej włosa z lifelinediag.eu”

  1. Też się zastanawiałam nad tą analizą, ale sama bym sobie kłaczków nie wycięła, a mój facet pewnie zrobiłby mi placek na głowie 😀 I też mam farbę na włosach, ale w sumie odrost jest spory, bo schodzę do naturalnego koloru, więc w sumie chyba już bym mogła. Tylko to wycinanie z 1 części mnie przeraża 😀

  2. Ciekawy post kochana! Bardzo chciałabym zrobić takie badanie aby czegoś więcej dowiedzieć się o własnym organizmie więc muszę trochę włosów niefarbowanych wyhodować;-)
    Cudownych Swiąt Ci życzę 🙂

  3. Bardzo ciekawe, słyszałam już kiedyś o tym i chciałabym wziąć w nim udział. Swoją drogą to jak można podnieść poziom srebra w organizmie? Interesujące.

  4. zniknął mój wpis, czyli zostałam zbanowana, ha, ha ha ! i nie można teraz dodawać komentarzy. Oj nie ładnie, nie lubicie, jak ktoś zna temat inie pozwoli wciskać kitu. Aż tak się boicie jednego krytycznego wpisu? Ja mam hashi i inne choroby z autoagresji i znam temat.

    1. Każdy nowy komentujący oraz komentarze, które z jakiegoś powodu zostają wybrane muszą przejść autoryzację autora tego bloga, czyli mnie. Tak jak teraz. Dopiero po zatwierdzeniu są widoczne na blogu. Więc proszę o cierpliwość. Miło mi mieć specjalistę w dziedzinie chorób z którymi na szczęście nie miałam styczności. Zapraszam do częstych odwiedzin i komentowania.

Dodaj komentarz