2 urodziny bloga!

Jeszcze pamiętam jak podjęłam decyzję, aby ponownie założyć bloga. Ponownie? Tak ponieważ wcześniej prowadziłam Ania-sie-odchudza. blogspot.pl, jednak z powodu kontuzji i przeprowadzki zawiesiłam go. Potem jeszcze 2 razy wracałam na chwilę, by w końcu dojrzeć i spróbować raz jeszcze ze SlimSizeMe.pl. Zawsze się śmieje, że u mnie z pisaniem jest jak w piosence: „… Czasami człowiek musi, inaczej się udusi…”. Tak się własnie czuje, gdy nie mogę pisać i w sumie od gimnazjum do słowa pisanego zapałałam miłością. I tu nagle trach drugie urodziny bloga.

drugieurodziny-blogteen
Źródło: Canva.com i własna twórczość

Jaki był ten drugi rok?

Jeśli chodzi o statystyki to jest zdecydowanie lepiej niż w zeszłym roku, ale nie ukrywam, że miałam marzenie, które się jeszcze nie spełniło, a mianowicie 100 tys wyświetleń. Wierzę jednak, że uda mi się je zrealizować jeszcze w tym roku. Co prawda wpisów pojawia się mniej, ale mam nadzieję, że są ciekawsze. Cały czas pracuje nad tym, aby pojawiały się częściej, bo jednak sporo mam tych pomysłów w głowie, a gdzieś mi potem uciekają lub za późno jest, aby o nich pisać.

photo-1474169482634-9d0381a70510
Źródło; unsplash.com

W liczbach

Ten rok był lepszy od poprzedniego w sesjach o 103%, a w nowych odwiedzających o 130% i w 86% jeśli chodzi o odsłony w porównaniu z poprzednim rokiem.

Napisałam dla Was w ciągu roku 75 wpisów, co daje 6,5 wpisów na miesiąc.

photo-1474625342403-1b8a2c0f7215
Źródło: unsplash.com

Jakie plany na kolejny rok?

Na pewno w głowie obmyślam zmiany, ale jest to połączone z innymi zdarzeniami w moim życiu. Nie martwcie się jednak, o tym wszystkim dowiecie się jako pierwsi, a na razie bądźcie ze mną, bo jeśli chodzi o bloga to na pewno mnie nie zabraknie. Mam nadzieję, że kolejny rok będzie jeszcze lepszy i razem będziemy świętować 3 urodziny.

18 przemyśleń nt. „2 urodziny bloga!”

Dodaj komentarz