Projekt: Styczeń w słowach – Po raz pierwszy

Pierwszy raz w życiu zostałam nominowana do Dobrych myśli przez  Rite Rage.

„Nominacja Dobrych Myśli ma na celu przypomnienie sobie ważnych dla nas chwil. Takich, które malują uśmiech na naszych twarzach i powodują, że nawet pochmurny dzień staje się piękny.”

Pierwsza myśl jaka mi się przypomina to dzieciństwo spędzone z mamą. To był wspaniały beztroski czas, kiedy miałam mamę zawsze kiedy potrzebowałam. Ten czas teraz wiele dla mnie znaczy i wiem, że miałam ogromne szczęście.

Druga myśl jest związana z moją młodszą siostrą, która gdy była mała oddawała mi niemal wszystko. Teraz często mi to wypomina, że tak ją podpuszczałam. Śmiejemy się razem z tego.

Trzecia dobra myśl to wygłupy z koleżanką na lekcjach historii, miałyśmy świetną nauczycielkę, która potrafiła wstawić jedynkę, ale i znała się na żartach.

Czwarta dobra myśl to poznanie mojego M. Dla mnie to była miłość od pierwszego wejrzenia. Dalsze poznawanie go, było czystą przyjemnością Jesteśmy już ze sobą 5 lat! „Dłuuugo!” jak stwierdził M.

Piąta dobra myśl to zdanie egzaminu inżynierskiego. Było dużo stresu, ale już po obronie nabrałam skrzydeł i wypełniło mnie szczęście. Przewodniczącym komisji był Rosjanin, który słabo mówił po polsku i miałam ogromne problemy ze zrozumieniem go! Teraz mnie to mocno śmieszy!

Do zabawy nominuję:

http://www.rozowaklara.pl/
http://agnieszkasportygirl.blogspot.com/
http://paryska88.blogspot.com/
http://rozplanowana88.blogspot.com/
http://www.pipilotka.pl/

Powodzenia!

Wpis należy do projektu: Styczeń w słowach zorganizowanego przez Różową Klarę.

1033
Źródło: Reasonstobefit.tumblr.com

Źródło obrazka na samej górze:  Myeverydayrandom101.wordpress.com

11 thoughts on “Projekt: Styczeń w słowach – Po raz pierwszy”

  1. Bardzo fajny post, lubię czytać odpowiedzi na nominacje, bo okazuje się że większość ludzi z sentymentem wspomina okres dzieciństwa, poznanie miłości życia i sukces związane ze studiami czy pracą. To pokazuje jak jesteśmy podobni, pomimo dzielących nas różnic.

Dodaj komentarz