Geek Girls Carrots z czym to się je?

Odrazu chcę was ostrzec, że ten wpis nie należy do kategorii Fit, ale wydaje mi się, że dla świadomej, stawiającej na rozwój osobisty, na pewno się przyda.

Na początek kim są Geek Girls Carrots?  To społeczności kobiet kochających nowe technologie. Misją społeczności jest promowanie kobiet w IT, rozwój zawodowy oraz dążenie do zwiększania udziału płci pięknej w branżach związanych z nowymi technologiami.
Źródło: GeekGirlsCarrots.pl

cc
Źródło: Geek Girls Carrots na FB

ccjs
Źródło: Codecarrotsjs.github.io

Chciałam się Wam pochwalić, że udało mi się dostać na Code Carrots JavaScript. Jestem z siebie ogromnie dumna. Jutro zaczynam swoje pierwsze zajęcia i baaardzo się denerwuje.

Może już wiecie, że posiadam wykształcenie informatyczne, jednak na studiach nauka programowania sprowadza się do podstaw, a sama nigdy nie wiedziałam jak dogłębniej temat ugryźć. Niby jest sporo kursów, ale ich koszt jest znaczny. W związku z tym od jakiegoś roku próbuję się dostać na Code Carrots.

Zastanawiasz się czemu to piszę? Cóż wierzę, że wśród osób czytających mojego bloga znajdzie się kilka osób, które amatorsko, bądź bardziej profesjonalnie programują lub zajmują się swoimi stronami/blogami. Tym osobom chcę powiedzieć, że jest możliwość poszerzenia wiedzy zupełnie za darmo, wystarczy poszukać i trzymać rękę na pulsie!

Na pewno w trakcie kursu napiszę Wam jak wyglądają takie warsztaty, a dla chcących bardziej zgłębić temat polecam zapoznać się ze stronami:

GeekGirlsCarrots.pl
Geek Girls Carrots na FB
Rails Girl Warsaw

Podobają się Wam takie inicjatywy?

6 thoughts on “Geek Girls Carrots z czym to się je?”

  1. Fajnie że zdecydowałaś się poszerzać wiedzę 😉
    U mnie ciężko aby darmowo poszerzać wiedzę ale nie tracę czasu i sama szkolę się książkami, internetowymi poradnikami… wiem że to nie wszystko ale już coś 😉 Więcej niż gdybym czekała jak w końcu coś znajdę kurs, szkolenie, warsztaty w przystępnej cenie 😉
    Trzymam za Ciebie kciuki i czekam na spowiedź jak tam było 😉
    pozdrawiam

Dodaj komentarz