Dzień 64 – Ciekawe Fit prezenty na które natchnęłam się przypadkiem

Już niebawem święta, w tym roku nie oczekuje jakiś wielkich niespodzianek i prezentów. Liczę na drobną gotówkę, bo marzy mi się … To zdradzę na końcu mojego wpisu. Tymczasem zapraszam Was do przeglądu ciekawych według mnie fit prezentów. 

1. Motywujący kubek

motywujący-kubek

Wydaje mi się,  że niemal każda chciałaby mieć taki lub podobny tylko dla siebie. Kawa jeszcze nigdy tak nie pobudzała i motywowała do działania jak w tym kubku.
Kubek można kupić tu: Dawanda.com koszt to 33 zł + koszty wysyłki

2.  Karty z ćwiczeniami od WorkoutLabs

WorkoutLabs-cards

Gdy pierwszy raz o nich usłyszałam pomyślałam „Muszę je mieć!”. Układanie treningu i nauka ćwiczeń jeszcze nigdy nie były tak proste jak z tymi kartami. Wydaje mi się, że to ciekawy pomysł, szkoda że żadna Polska firma jeszcze nie doceniła ich potencjału.
Karty dostępne są na stronie: workoutlabs.com koszt to $24.95 + koszty wysyłki zagranicznej.

3. Groźny Kettlebell

primal-bells

Kettlebell w Polsce jest coraz bardziej popularny i widzę, że coraz więcej osób ćwiczy za ich pomocą. Taki groźnie wyglądający przyrząd do ćwiczeń może być na prawdę ciekawym prezentem dla amatorki lub amatora ćwiczeń. Jeśli twój mężczyzna myśli, że kettlebell jest dla cieniasów, to z pomocą tego przedmiotu na pewno zmieni zdanie.
Kettlebelle dostępne są na stronie: onnit.com koszt od $ 42.95 – $ 169.95  + koszty wysyłki zagranicznej.

4. Opaska Fitness

garmin-opaska-fitness

Ostatnio testuje jedną z tańszych wersji takiej opaski z wyświetlaczem i z tego co wiem będą niebawem w sprzedaży, niestety jeszcze nie znam ich ceny. Taka opaska jest naprawdę fajnym gadżetem zarówno dla aktywnych osób, jaki dla tych, które chcą stać się bardziej aktywne. Opaska często współpracuje z aplikacją. Liczy nasze kroki, czas jaki przeznaczamy na sen, może nas motywować do aktywności lub przypominać np. o godzinach posiłków.
Opasek najlepiej poszukać na ceneo albo allegro. Orientacyjnie koszt opaski Gramin to 119 € – 169 € .

5. Skarpetki, rękawiczki, opaski czapki

skarpety

Zarówno biegacze jak i osoby ćwiczące nigdy nie pogardzą tego typu prezentem. Z własnego doświadczenia wiem, że zawsze brakuje mi rzeczy tego typu . Nawet jeśli ktoś ma już wszystko, to drugi komplet zawsze się przyda, gdy pierwszy jest w praniu lub najzwyczajniej w świecie się zapodzieje (ja ciągle coś gubię!) .
Akcesoriów należy szukać w dedykowanych sklepach sportowych. Ich koszt jest zależny od marki i miejsca.

Ja sama w tym momencie marzę o butach na siłownie i na fitness. Moje obecne chyba się już znosiły, bo zaczęły ocierać dość mocno moje palce u stóp. Czułam to szczególnie przy 2 godzinnym maratonie Zumby.

Z jakich butów wy korzystacie? Polecacie jakieś lub odradzacie? Piszcie w komentarzach poniżej!

9 thoughts on “Dzień 64 – Ciekawe Fit prezenty na które natchnęłam się przypadkiem”

    1. Z takach przyrządów to marzy mi się drążek do podciągania, chciałabym nauczyć się w końcu podciągać, a w domu taki drążek przypominałby mi o tym :).

      Mam nadzieje, że Mikołaj spełni chociaż jedno z twoich marzeń 😉

  1. Ciekawe prezenty 🙂 kubek motywacyjny i zabawny 🙂
    Z butów nie korzystam, bo preferuję ćwiczenia boso 😀 A prezentów sobie nie życzę, tzn nie mam takich marzeń rzeczowych w tym momencie 🙂

Dodaj komentarz