Po treningu opinie – moja opinia na temat planu treningowego i planu diety potreningu.pl

W dzisiejszych czasach panuje wszechobecna moda na bycie fit. Social media zalewają setki zdjęć ze zdrowymi posiłkami lub osób podczas ćwiczeń na siłowni. Wiele osób, szczególnie kobiet pod wpływem presji stosuje drastyczne głodówki, które po pierwsze wyniszczają zdrowie, a po drugie po jakimś czasie „gwarantują” efekt jojo. Jak bezpiecznie się odchudzać? Jak skutecznie schudnąć? Z pewnością te i wiele innych pytań związanych z dietą zadajemy sobie w okresie wakacyjnym lub przed świętami. Aby nieco ułatwić Wam to zadanie i podpowiedzieć kilka rozwiązań, w dzisiejszym wpisie przedstawię recenzję planów treningowych oraz diet układanych przez potreningu.pl

Zamów plan dla kobiet tutaj
Zamów plan dla mężczyzn tutaj

POTRENINGU OPINIE

Na temat każdej platformy czy strony internetowej możemy znaleźć różne opinie. O ile łatwo jest nam ocenić na przykład kupioną torebkę przez Internet, o tyle w kwestii diety, jest to nieco trudniejsze. Każda dieta wymaga pewnych reguł, o których często zapominamy, dlatego w przypadku potreningu.pl, warto skupiać swoją uwagę na ocenach osób, które rzeczywiście przez przynajmniej jeden miesiąc, a najlepiej pół roku, rzetelnie korzystały ze wskazówek. Jak wyglądała moja przygoda?

PLAN TRENINGOWY

Zacznijmy od tego, do czego najtrudniej mnie przekonać, czyli systematycznych ćwiczeń. W Internecie jest bardzo dużo rozbudowanych filmików, które pokazują, jak ćwiczyć w domu, czy jak ćwiczyć na siłowni, jednak w mojej ocenie każdy powinien mieć trening dobrany indywidualnie do siebie. Jedna osoba ma problem z udami, inna z łydkami, a jeszcze inna z drobnymi fałdkami na brzuchu.

Wracając do naszego tematu, jak wygląda plan treningowy na potreningu.pl? Najważniejsze jest to, że każda osoba, która chce wykupić plan musi wypełnić szczegółową ankietę. Wśród danych, które podajemy, należy wskazać między innymi takie parametry, jak wzrost, waga, płeć, ilość dni, w których możemy ćwiczyć, informacje na temat tego, ile śpimy itp.

Na podstawie tych dokładnych danych, specjaliści przygotowują dla każdej z osób indywidualny plan treningowy oraz żywieniowy — o którym więcej napiszę poniżej. Ćwiczenia są bardzo ciekawie opisane i co najważniejsze są do nich filmiki, które pokazują, co i jak należy wykonać. Warto wcześniej sobie przeklikać, żeby wiedzieć, czego możemy się spodziewać.

Ilość ćwiczeń i sposób zaawansowania zależy od danych, które podaliśmy, ale w przypadku pytań, czy wątpliwości możemy skontaktować się z ekspertami, którzy szybko odpowiadają na nasze pytania.

Zamów plan dla kobiet tutaj
Zamów plan dla mężczyzn tutaj

PLAN DIETY

Wiele osób najczęściej szuka „diety cud” w Internecie. Prawda jest taka, że każdy z nas ma inny organizm i upodobania żywieniowe, więc powinniśmy do tego tematu podejść z rozwagą. W formularzu zaznaczamy wszystkie dane, które pozwalają dietetyką na to, aby przygotować propozycję menu dopasowanego do naszych potrzeb. Ustalają kaloryczność posiłków oraz to, czy na przykład jesteśmy weganami, czy mamy, jakieś inne wymagania. Jest to bardzo ważne, aby utrzymać odpowiednią kaloryczność potraw. Przepisy są proste i pyszne, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Zamów plan dla kobiet tutaj
Zamów plan dla mężczyzn tutaj

Jeżeli o mnie chodzi, to z pewnością mogę polecić tego typu platformę z kilku względów:

  • możemy ćwiczyć, o której godzinie chcemy,
  • jemy to, co lubimy,
  • mamy stałą opiekę specjalistów, do których zawsze możemy napisać,
  • cena, która jest o wiele tańsza niż stacjonarna opieka dietetyka, nie wspominając już o treningach personalnych
  • nie zobowiązujemy się żadną umową, czy innymi formalnościami, więc jest to pod tym względem wygodne

Jeżeli nie wiecie, jak zabrać się za zdrowy styl życia, to z pewnością możecie zacząć od potreningu.pl

5 (100%) 4 votes

Dodaj komentarz