Jak domowym sposobem wybielić zęby? Szybkie wybielanie zębów żelem

Jak domowym sposobem wybielić zęby? Szybkie wybielanie zębów żelem

Osoby zastanawiające się, jak szybko rozjaśnić zęby, nieraz myślą, że niezbędna jest wizyta u stomatologa i kosztowny zabieg. Jednak można też z równie dobrym skutkiem zdecydować się na wybielanie zębów w domu i oszczędzić mnóstwo pieniędzy.

iBright

Wyjątkowy system iBright to znakomite rozwiązanie dla osób zastanawiających się, jak domowym sposobem wybielić zęby, rozjaśniając je nawet o kilkanaście odcieni, a przy tym im nie zaszkodzić i nie wydawać na to wielkich pieniędzy. System ten obejmuje wybielanie zębów żelem z użyciem lampy LED emitującej niebieskie światło. Z metod takich korzysta się w gabinetach stomatologicznych, wykorzystując do tego różne preparaty, także żel iBright, który należy do najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych tego rodzaju preparatów na rynku. Wybielanie zębów jeszcze nigdy nie było tak proste! Dzięki temu każdy, kto zastanawia się, jak szybko wybielić zęby w domowych warunkach, może już po kilku dniach cieszyć się bielszym uśmiechem. Pozwala na to specjalny zestaw, w skład którego wchodzi nakładka na zęby, żel do wybielania oraz lampa.

Kliknij tutaj, aby zamówić iBright
jak wybielić zęby

 

Jak domowym sposobem wybielić zęby?

wybielanie zębów żelemWybielanie zębów w domu marzy się wielu osobom, nie tylko z powodu chęci zaoszczędzenia, ale też dla wygody. Nie każdy jednak wierzy w to, że wybielanie zębów w domu jest możliwe. Jak najbardziej, trzeba tylko zastosować odpowiednią metodę! Wybielanie zębów żelem zdecydowanie jest najlepszym wyjściem dla osób zastanawiających się, jak domowym sposobem wybielić zęby, a przy tym im nie zaszkodzić. Znane są też takie domowe metody wybielania jak szorowanie zębów proszkiem do pieczenia, sodą oczyszczoną czy węglem aktywnym w tabletkach. Jednak przede wszystkim daje to tylko nieznaczny efekt, jeśli w ogóle, a przy tym może uszkadzać szkliwo. Lepiej więc zdecydować się na wybielanie zębów iBright, gdyż jest to metoda w pełni bezpieczna, a przy tym można dzięki niej rozjaśnić szkliwo zębów nawet o 14 odcieni! Inne domowe metody nie są w stanie nawet zbliżyć się do tego efektu, także jeśli chodzi o paski wybielające i inne środki z aptek czy drogerii.

Jak szybko wybielić zęby?

W internecie, aptekach czy drogeriach można znaleźć wiele środków do domowego wybielania zębów. Jednak, pomijając już ich mizerne rezultaty, obejmujące tylko pozbywanie się lekkich przebarwień, ich stosowanie długo trwa. Niektóre z nich trzeba stosować nawet przez miesiąc, w dodatku kilka razy dziennie. Jeśli zatem ktoś chce szybko wybielić zęby, może albo udać się do stomatologa i zapłacić nawet kilka tysięcy za zabieg, lub też zaopatrzyć się w system iBright. Jest to taka sama metoda wybielania jak oferowane przez salony, efekt także jest podobny, z tym, że kosztuje to dużo mniej, a wybielanie jest stopniowe – trwa 5 dni. Jest to i tak rekordowo krótki czas, zwłaszcza biorąc pod uwagę efekty, a przy tym pozwala to uniknąć uszkodzenia szkliwa. Co ciekawe, podczas zabiegów w gabinetach nie zawsze da się tego uniknąć, na przykład gdy pacjent upiera się, że podczas jednego zabiegu chce mocno rozjaśnić silnie przebarwione zęby.

Bibliografia:
https://www.zdrofan.pl/skuteczne-wybielanie-zebow/

4.4 (88%) 5 votes

Dodaj komentarz