Jak domowym sposobem wybielić zęby? Szybkie wybielanie zębów żelem

Osoby zastanawiające się, jak szybko rozjaśnić zęby, nieraz myślą, że niezbędna jest wizyta u stomatologa i kosztowny zabieg. Jednak można też z równie dobrym skutkiem zdecydować się na wybielanie zębów w domu i oszczędzić mnóstwo pieniędzy.

iBright

Wyjątkowy system iBright to znakomite rozwiązanie dla osób zastanawiających się, jak domowym sposobem wybielić zęby, rozjaśniając je nawet o kilkanaście odcieni, a przy tym im nie zaszkodzić i nie wydawać na to wielkich pieniędzy. System ten obejmuje wybielanie zębów żelem z użyciem lampy LED emitującej niebieskie światło. Z metod takich korzysta się w gabinetach stomatologicznych, wykorzystując do tego różne preparaty, także żel iBright, który należy do najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych tego rodzaju preparatów na rynku. Wybielanie zębów jeszcze nigdy nie było tak proste! Dzięki temu każdy, kto zastanawia się, jak szybko wybielić zęby w domowych warunkach, może już po kilku dniach cieszyć się bielszym uśmiechem. Pozwala na to specjalny zestaw, w skład którego wchodzi nakładka na zęby, żel do wybielania oraz lampa.

Kliknij tutaj, aby zamówić iBright
jak wybielić zęby

 

Jak domowym sposobem wybielić zęby?

wybielanie zębów żelemWybielanie zębów w domu marzy się wielu osobom, nie tylko z powodu chęci zaoszczędzenia, ale też dla wygody. Nie każdy jednak wierzy w to, że wybielanie zębów w domu jest możliwe. Jak najbardziej, trzeba tylko zastosować odpowiednią metodę! Wybielanie zębów żelem zdecydowanie jest najlepszym wyjściem dla osób zastanawiających się, jak domowym sposobem wybielić zęby, a przy tym im nie zaszkodzić. Znane są też takie domowe metody wybielania jak szorowanie zębów proszkiem do pieczenia, sodą oczyszczoną czy węglem aktywnym w tabletkach. Jednak przede wszystkim daje to tylko nieznaczny efekt, jeśli w ogóle, a przy tym może uszkadzać szkliwo. Lepiej więc zdecydować się na wybielanie zębów iBright, gdyż jest to metoda w pełni bezpieczna, a przy tym można dzięki niej rozjaśnić szkliwo zębów nawet o 14 odcieni! Inne domowe metody nie są w stanie nawet zbliżyć się do tego efektu, także jeśli chodzi o paski wybielające i inne środki z aptek czy drogerii.

Jak szybko wybielić zęby?

W internecie, aptekach czy drogeriach można znaleźć wiele środków do domowego wybielania zębów. Jednak, pomijając już ich mizerne rezultaty, obejmujące tylko pozbywanie się lekkich przebarwień, ich stosowanie długo trwa. Niektóre z nich trzeba stosować nawet przez miesiąc, w dodatku kilka razy dziennie. Jeśli zatem ktoś chce szybko wybielić zęby, może albo udać się do stomatologa i zapłacić nawet kilka tysięcy za zabieg, lub też zaopatrzyć się w system iBright. Jest to taka sama metoda wybielania jak oferowane przez salony, efekt także jest podobny, z tym, że kosztuje to dużo mniej, a wybielanie jest stopniowe – trwa 5 dni. Jest to i tak rekordowo krótki czas, zwłaszcza biorąc pod uwagę efekty, a przy tym pozwala to uniknąć uszkodzenia szkliwa. Co ciekawe, podczas zabiegów w gabinetach nie zawsze da się tego uniknąć, na przykład gdy pacjent upiera się, że podczas jednego zabiegu chce mocno rozjaśnić silnie przebarwione zęby.

Bibliografia:
https://www.zdrofan.pl/skuteczne-wybielanie-zebow/

4.4/5 - (5 votes)

Dodaj komentarz