Dieta Vitalia opinie – czy warto? Opinie na temat diety Vitalia

Vitalia to serwis oferujący różnego rodzaju diety. Wiele osób poszukuje opinii na ich temat, dlatego w tym wątku przedstawiamy co o nich myślą ludzie którzy z niej skorzystali.

Poniżej znajdują się opinie na temat diet Vitalia, które można zakupić wchodząc TUTAJ.

 

5 (100%) 1 vote

3 komentarze do wpisu „Dieta Vitalia opinie – czy warto? Opinie na temat diety Vitalia”

  1. Jestem po 3 miesiącach stosowania diety wegetariańskiej. Z efektów jestem bardzo zadowolona 🙂 Zniknęło mi ok. 7 kg (po 3 miesiącach) co mnie bardzo satysfakcjonuje. Jeśli myślicie o diecie pod kątem odchudzania to jest to bardzo dobry pomysł. Szczerze polecam.

  2. Nie wiem czy wiecie, ale w Vitalii istnieje dieta dla par. Postanowiłam wypróbować ją z moim chłopakiem, powodem było to, że nie mieliśmy pomysłu na dania, a i chcieliśmy troszeczkę zadbać o siebie. Zdecydowaliśmy się jakiś miesiąc temu i jesteśmy bardzo zadowoleni z przepisów oferowanych przez Vitalie. Gdybym wiedziała o tym rozwiązaniu wcześniej na pewno bym się zdecydowała. Dania są proste w przygotowaniu oraz nieziemsko dobre w smaku.

  3. Kiedyś byłam na diecie, lecz wtedy zdecydowałam się na gotowe posiłki – catering. Nie powiem, dieta była skuteczna lecz niestety wychodziło to bardzo drogo. Później zrezygnowałam z cateringu i postanowiłam przyrządzać posiłki sama. Brałam przepisy z Internetu. Czasem dania wychodziły bardzo dobre, a czasem natrafiłam na przepis o którym nie warto wspominać – zmuszałam się aby to zjeść. Moim następnym podejściem była Vitalia. Zasugerowana opiniami w Internecie postanowiłam wypróbować tę dietę i był to strzał w dziesiątke!!! Vitalia całkowicie zmieniła mój styl odżywiania. Posiłki przyrządzam z uśmiechem na twarzy bo wiem, że będzie to super smaczne 🙂 Do tej pory odżywiam się w ten sposób i polecam to każdej znajomej :):):)

Dodaj komentarz