Dieta Vitalia opinie – czy warto? Opinie na temat diety Vitalia

Odkąd pamiętam, borykałam się z nadwagą. Zawsze byłam dosyć pulchnym dzieckiem z tendencją do tycia, nawet mimo aktywnego trybu życia. Nie była to zbyt duża nadwaga, bardziej kilka kilogramów niż chorobliwa otyłość. Z wiekiem jednak coraz częściej sięgałam po niezdrowe przekąski, jako że obowiązki, najpierw szkolne, potem studenckie, nie sprzyjały gotowaniu zdrowych obiadów i racjonalnemu żywieniu. I tak w krótkim czasie przytyłam nieco ponad 15 kilogramów, co bardzo odbiło się na moim samopoczuciu i poczuciu własnej wartości.

Z całkiem pewnej siebie, uśmiechniętej dziewczyny, która brylowała w towarzystwie, zamieniłam się praktycznie w szarą myszkę, która ukrywała się pod luźnymi swetrami i jadła po kryjomu ciasto w łazience w pracy, bo było mi wstyd jeść cokolwiek w obecności innych osób. Przełomowy moment nastąpił chyba właśnie wtedy, gdy wychodząc z łazienki po zjedzeniu pokaźnego kawałka ciasta spojrzałam na swoje odbicie w lustrze i dotarło do mnie, jak bardzo krzywdzę swoje ciało, ale przede wszystkim psychikę. Postanowiłam, że to ostatni moment na zmianę, bo wizja chorób związanych z nadwagą jakie mogły się do mnie przyplątać wcale mi się nie podobała. Chciałam być zdrowa, chciałam dobrze wyglądać, ale przede wszystkim wreszcie poczuć się pewna siebie.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić dietę Vitalia.

 

Efekty diety Vitalia

Pierwszy raz natknęłam się na stronę Vitalia, gdy tego pamiętnego dnia wróciłam do domu z pracy i zaczęłam gorączkowo szukać jakichkolwiek informacji na temat zdrowego odchudzania i skutecznych sposobów na pozbycie się nadwagi. Chyba każda osoba z nadwagą zna sposoby na odchudzanie, ja je znałam, choć nie koniecznie były one zdrowe i korzystne dla mojego ciała. Dieta Vitalia wydawała mi się najbardziej korzystna, jako że od początku wiedziałam czego chcę – chcę jeść zdrowo, czuć się najedzona, a jednocześnie chudnąć. Dieta Vitalia dała mi to wszystko, a nawet więcej! Przejrzysta strona Vitalii szybko poprowadziła mnie do finału, gdzie zakupiłam dietę na 3 miesiące, a już kilka dni później otrzymałam pełną rozpiskę żywieniową i możliwość kontaktu z dietetykami. Szybko zabrałam się do roboty. Nie ukrywam, że na początku było mi ciężko zrezygnować ze starych przyzwyczajeń, przede wszystkim słodyczy i gazowanych napojów które na co dzień mi towarzyszyły, jednak cel jaki obrałam ciągle był w mojej głowie, i doskonale wiedziałam, dlaczego się go podjęłam. Kiedy minęły 3 miesiące, zrzuciłam trochę ponad 15 kilogramów i praktycznie nie poznawałam się w lustrze! Odbicie pokazywało mi całkiem ładną, zgrabną dziewczynę, z tym charakterystycznym błyskiem w oku, której nie widziałam już dobre kilka lat. To było niesamowite uczucie! Bez żadnych głodówek ze zbilansowaną dietą która syciła, udało mi się dojść do wymarzonego celu.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić dietę Vitalia.

 

Cena diety Vitalia

Dieta Vitalia - Cena

Muszę przyznać, że słyszałam również kilka negatywnych opinii o dietach Vitalia, jednak pochodziły one od osób, które może i chciały schudnąć, jednak niekoniecznie miały motywację i były bardzo wybredne. Opinie o Vitalia.pl w większości są pozytywne, a wyniki kobiet i mężczyzn, którzy zdecydowali się ją wprowadzić mówią same za siebie! Ja zdecydowałam się na dietę Smacznie dopasowaną 5 w 1 i była ona spersonalizowana idealnie pod moje preferencje smakowe i potrzeby. Dietetycy, którzy pracują nad jadłospisami bardzo indywidualnie podeszli do mojej rozpiski, dzięki temu miałam duży wpływ na to, jak ona będzie finalnie wyglądać. Koszt takiej diety to 99 zł za dwumiesięczną dietę oraz bestseller, z którego i ja skorzystałam, bo trzymiesięczna dieta za 129 zł, co w porównaniu z innymi stronami stanowi bardzo atrakcyjną ofertę. Nie ukrywam, że również cena była ważnym czynnikiem jaki brałam pod uwagę, bo nie chciałam wydawać zbyt dużo pieniędzy.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić dietę Vitalia.

 

Smacznie Dopasowana 5 w 1

dieta Vitalia 5 w 1

Dieta na jaką sama się zdecydowałam, czyli Smacznie dopasowana 5 w 1, była prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Opinie na temat Vitalia.pl jakie czytałam po zamówieniu tego jadłospisu jedynie utwierdziły mnie w przekonaniu, że podjęłam słuszną decyzję. Różnorodne posiłki dopasowane idealnie do moich potrzeb i preferencji smakowych sprawiły, że nie tylko nie czułam się głodna przez cały dzień, ale przede wszystkim poznałam wiele nowych smaków, które nawet dziś, nie będąc na diecie, z chęcią wykorzystuję do gotowania posiłków. Wykupienie tej diety daje również wiele innych profitów, z których korzystałam, m.in opiekę dietetyka przez cały okres trwania diety, usługę trenera i psychologa, a także program motywacyjny, który bardzo mnie wspierał przez cały ten czas odchudzania. Efekty jakie widziałam zdecydowanie były dowodem na to, że dieta ta była słusznym wyborem!

Kliknij tutaj, aby sprawdzić dietę Vitalia.

 

Smacznie Dopasowana dla Par

dieta Vitalia dla par

Dieta smacznie dopasowana dla Par to również bardzo ciekawa propozycja, z której również skorzystałam, jako że zapragnęłam dodatkowo jeszcze stracić nieco więcej kilogramów i ujędrnić ciało przez ćwiczenia, a chciałam również zachęcić swojego chłopaka do zmiany nawyków żywieniowych. Dzięki temu nie musiałam przygotowywać dwóch oddzielnych posiłków dla mnie i dla niego, a to duża oszczędność czasu! Dodatkowo nie tylko stracił on kilka nadprogramowych kilogramów, ale przede wszystkim przyzwyczaił się do nowych smaków, i obecnie już rzadko sięga po niezdrowe przekąski, a to uważam za dowód na to, że przyzwyczajenia i złe nawyki da się pokonać. Dieta smacznie dopasowana dla Par dała nam oczekiwane efekty, a dodatkowo w ramach bonusu otrzymaliśmy zestaw ćwiczeń na 30 dni, które pozwoliły nam rozruszać nieco zastałe mięśnie, i widocznie zmienić sylwetkę w ciągu tak krótkiego czasu. To była jedna z lepszych decyzji jaką mogliśmy wspólnie podjąć.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić dietę Vitalia.

 

Vitalia Hola

dieta Vitalia Holia

Dietetycy z Vitalii zdecydowanie mnie zaskakują – kiedy zerknęłam ostatnio na ich stronę, okazało się, że nowa usługa jest już dostępna. Vitalia Hola to wielkie udogodnienie, dla osób które lubią nowoczesne rozwiązania i są fanami zdalnej pracy, a także chcą mieć duży wpływ na swoje posiłki i to, co danego dnia zjedzą. To daje dużą swobodę, a jednocześnie świetne rezultaty, z czego i ja zamierzam wkrótce skorzystać.

Dieta Vitalia to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Powróciłam stara ja – wesoła, szczęśliwa i pewna siebie. I każdemu, kto boryka się z podobnym problemem jak ja, jeszcze kilka miesięcy temu, będę szczerze polecała dietę Vitalii!

Kliknij tutaj, aby sprawdzić dietę Vitalia.

5/5 - (1 vote)

3 komentarze do “Dieta Vitalia opinie – czy warto? Opinie na temat diety Vitalia”

  1. Jestem po 3 miesiącach stosowania diety wegetariańskiej. Z efektów jestem bardzo zadowolona 🙂 Zniknęło mi ok. 7 kg (po 3 miesiącach) co mnie bardzo satysfakcjonuje. Jeśli myślicie o diecie pod kątem odchudzania to jest to bardzo dobry pomysł. Szczerze polecam.

    Odpowiedz
  2. Nie wiem czy wiecie, ale w Vitalii istnieje dieta dla par. Postanowiłam wypróbować ją z moim chłopakiem, powodem było to, że nie mieliśmy pomysłu na dania, a i chcieliśmy troszeczkę zadbać o siebie. Zdecydowaliśmy się jakiś miesiąc temu i jesteśmy bardzo zadowoleni z przepisów oferowanych przez Vitalie. Gdybym wiedziała o tym rozwiązaniu wcześniej na pewno bym się zdecydowała. Dania są proste w przygotowaniu oraz nieziemsko dobre w smaku.

    Odpowiedz
  3. Kiedyś byłam na diecie, lecz wtedy zdecydowałam się na gotowe posiłki – catering. Nie powiem, dieta była skuteczna lecz niestety wychodziło to bardzo drogo. Później zrezygnowałam z cateringu i postanowiłam przyrządzać posiłki sama. Brałam przepisy z Internetu. Czasem dania wychodziły bardzo dobre, a czasem natrafiłam na przepis o którym nie warto wspominać – zmuszałam się aby to zjeść. Moim następnym podejściem była Vitalia. Zasugerowana opiniami w Internecie postanowiłam wypróbować tę dietę i był to strzał w dziesiątke!!! Vitalia całkowicie zmieniła mój styl odżywiania. Posiłki przyrządzam z uśmiechem na twarzy bo wiem, że będzie to super smaczne 🙂 Do tej pory odżywiam się w ten sposób i polecam to każdej znajomej :):):)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz