share week

Spóźnione SHARE WEEK

Miałam napisać Wam o tym w niedziele, jednak tego dnia jak i w kolejnych miałam sporo na głowie. Tak też okazało się, że jest już po terminie na oficjalne zgłoszenia, ale akcja jest tak ciekawa, że muszę o niej napisać. Dodatkowo czas najwyższy podzielić się z Wami 3 blogami, które lubię i czytam namiętnie. O SHARE WEEK dowiedziałam się na początku od organizatora, ale nie brnęłam mocno w temat. Dopiero wpis Karoliny z blogu U Rudej uświadomił mi, iż mój brak uczestnictwa jest pomyłką.

laptop na biurku

Co to SHARE WEEK?

Twórcą SHARE WEEK jest Andrzej Tucholski na jego blogu znajdziecie wszystkie potrzebne informację, ja jednak chciałabym zacytować to co najważniejsze:

SHARE WEEK to mój autorski pomysł polecania się twórców przez innych twórców. Największy taki projekt w Polsce i jeden z większych na świecie. Ogłaszam go co roku wczesną wiosną i po zebraniu zgłoszeń publikuję podsumowanie.

W skrócie jest to więc… łańcuszek. Prosta zabawa, ale z mega poprawnymi wartościami stojącymi na jej straży. Bardzo idealistyczna i wierząca w piękny internet, ale… hej – jeśli nie my mamy w niego wierzyć, to kto? 😉

Zabawa polega na nominowaniu 3 naszym zdaniem najciekawszych blogów lub youtuberów, którzy mają na nas wpływ, prościej ujmując tych, których kochamy. Oczywiście blogerzy nominują blogerów, a youtuberzy, youtuberów. Nominować można było do 26 marca, a wyniki powinny niebawem pojawić się na blogu autora. Więcej informacji znajdziecie oczywiście na andrzejtucholski.pl

Moje nominacje

3 blogi, wydaje się nic, a muszę Wam powiedzieć, że jest mi w tej chwili bardzo ciężko. Z góry przepraszam jeśli ktoś poczuje się pominięty, wierzcie mi, że gdybym mogła wymieniłabym wszystkie blogi, które czytam. Jednak mają być 3 propozycje i na nich się skupmy. Moje nominacje na SHARE WEEK:

1. Sweetcruel – Są takie blogi, które nie straszą długim tekstem, a po ich lekturze pojawia się żal, że to już koniec. Tak właśnie jest w moim wypadku z blogiem magduchy88, który jeśli tylko mam czas czytuje namiętnie. Jeśli jej jeszcze nie znacie, to zdecydowanie musicie to nadrobić. Nikt tak dobrze nie pisze o życiu jak ona!

2. Lifestylerka – Może się głupio przyznać, ale moje ostatnie Fit blogowe odkrycie, chociaż o autorce już nie raz słyszałam. Nominuje Lifestylerkę za całokształt jakim jest prowadzenie bloga oraz grupy o odchudzaniu i mam niemal pewność, że jest tego więcej. Dodatkowe ciekawe wpisy i pozytywne podejście bardzo do mnie przemawiają.

3. U Rudej – Motywujący Fit blog , którego autorka jest bardzo aktywna zarówno tam jak i w Social Media. Czytając jej wpisy, czuje się ogromnie zmotywowana. Dodatkowo Karolina zawsze pocieszy lub wesprze dobrym słowem. Prowadzi też ciekawe akcje np. Kwiecień bez słodyczy. Kto wie może zorganizujemy coś razem?

dziewczyna leży na podłodze

Z całego serca zapraszam Was do odwiedzania tych blogów, a za rok obiecuje złożyć nominacje w terminie.

Komentujących zachęcam się do dzielenia ulubionymi blogami, które uwielbiacie oglądać!

10 thoughts on “Spóźnione SHARE WEEK”

  1. Patrz, zawsze chciałam mieć na imię Agnieszka 😀 Haha. Ogromnie dziękuję za wymienienie mnie w share weeku, spóźniony nie spóźniony – serduszko rośnie! <3
    I pewnie, czaję się na zrobienie coś z Tobą już od jakiegoś czasu 🙂

  2. nie znałam tych blogów, akcja świetna, można wyłowić prawdziwe perełki! Jeśli ciebie te autorki inspirują i motywują to i ja na pewno znajdę coś dla siebie na ich blogach:)

Dodaj komentarz