Wakacje tak bardzo potrzebne. Wracam do Was!

Nie ma co ukrywać, że zaniedbałam Was strasznie. Biję się pięścią w pierś, bo w końcu moja wina. Jednak na moment chciałam się oderwać od tego wszystkiego i po prostu spędzić czas w gronie najbliższych, bez bloga i ścigania celów. Od tego są Wakacje. Mimo to na Instagramie oraz na Facebooku starałam się co jakiś czas coś zamieścić. Dodatkowo czasem nagrywałam coś na Snapchat. Teraz już wróciłam i zamierzam pisać dalej, bo jest o czym i mam nadzieje będzie tego więcej.

Jak wiecie swój urlop spędzałam w Tatrach i trochę o tym napiszę, bo to nie był mój pierwszy tego typu wyjazd, ale ten był nieco inny, spokojniejszy. Niektórzy mogą powiedzieć, że nudne takie wakacje, ale ja bardzo odpoczęłam i zrelaksowałam się co mi było potrzebne. Zresztą nie byłam na urlopie sama, bo czas spędzałam z moją drugą połówką Michałem.

gory
Źródło: unsplash.com

Pomysły jakie zrodziły się na Wakacjach:

Po pierwsze mając chwile wolnego zajrzałam do nowych oraz odświeżonych Fit czasopism. Na Instagramie zamieszczałam ich zdjęcia, a dla ciekawych było to nowe „Girls” oraz odświeżone „Shape”. Jesteście ciekawi moich wrażeń?

W moje ręce wpadły ciekawe aplikacje, które testuje, aby Wam przedstawić. Są wśród nich zaskakujące mnie propozycje, które strasznie mi się podobają i poświęcam im czas. Obserwujcie blog, bo niebawem opisze je Wam.

Poza pozytywnymi aspektami odpoczynku i czasu wolnego, spotkało mnie kilka niespodziewanych zdarzeń. Okazuje się jednak, że życie ma swoje plany co do mojej osoby i krzyżuje moje cele oraz oczekiwania. Można rzec, że zostałam kopnięta dwa razy. Podzielę się tym z Wami w odpowiednim czasie, bo jedna sprawa wymaga dodatkowego wyjaśnienia.

Dodatkowo już za tydzień na żywo będę Wam relacjonować Forum Blog Gdańsk, więc warto polubić moją stronę na Facebooku, obserwować Instagrama oraz oczywiście oglądać relację na żywo z tego wydarzenia (Szczegóły tu).

relaks
Źródło: unsplash.com

Lecę zajrzeć do Was i ostrzegam już niebawem możecie się spodziewać kolejnego wpisu. Trzymajcie się ciepło!

14 przemyśleń nt. „Wakacje tak bardzo potrzebne. Wracam do Was!”

  1. Cieszę się Aniu, że wypoczęłaś !! 🙂 Taki reset jest każdemu potrzebny 🙂 Ja też w ubiegłym tygodniu oddychałam górskim powietrzem i bardzo dobrze mi to zrobiło 🙂 Powodzenia na Blog Forum !! 🙂

  2. kocham Tatry i zazdroszczę wypadu! mam nadzieję, ze za rok i ja tam wypocznę:) czekam na nowe notki, recenzje czasopism ( girls nie widziałam nigdy a Shape jeśli odświeżył formułę to może się skuszę bo jakoś nigdy nie przepadałam, takie sztywne czasopismo było) i na nowe aplikacje! dlaczego do tej pory nie miałam cię na instagramie? zaraz nadrobię)
    pozdrawiam!

Dodaj komentarz