28 lat minęło jak jeden dzień…

Tytuł to taki żart. Cóż mijają już kolejne moje urodziny wraz z blogiem Slim Size Me i nie żałuje, że tu z Wami jestem. Trochę mi tylko szkoda, że po mimo sporej dawki energii i pracy nad organizacją czasu, jakoś stale brakuje mi go na prowadzenie bloga, ale się nie poddaje i szukam lepszego rozwiązania.

Zastanawiam się jaki powinien być wpis urodzinowy, mam już trochę dość podsumowań, ale może napiszę Wam o blaskach takiego wieku. Co się zmienia, gdy kończysz 28 lat?

 1. Po pierwsze mniej już myślisz o wolności, a coraz częściej rozważasz ustatkowanie się (rodzina, dzieci, większe związanie się z miejscem zamieszkania), oczywiście mimo to nadal masz przebłyski, aby rzucić to wszystko i „wyjechać w Bieszczady”.
 2. Nawet nie zauważasz jak stajesz się specjalistą. Już nie jesteś stażystką, nie przychodzisz się uczyć do pracy (chociaż nadal musisz się uczyć, aby być lepszym).
 3. Zdrowie zaczynasz stawiać coraz wyżej, w końcu nie masz już nastu lat (nadal jednak czujesz się młodo).
 4. Twoje cele i plany są bardziej realne i dążysz do ich realizacji.
 5. Na pewno się zmieniłeś i stałeś bardziej stonowany, tęsknisz za czasami młodości, ale wiesz, że teraz życie cieszy cię jeszcze bardziej.
 6.  Życie nadal Cię zaskakuje.
 7. Na szczęście niektóre rzeczy pozostają bez zmian ;).
urodziny-do-wpisu
Źródło: unsplash.com

To tak bardzo w skrócie i raczej subiektywnie.Ciekawa jestem jak Wy na to patrzycie? Czy zauważacie małe zmiany jakie zachodzą w Was i wokół Was z biegiem lat?

Miłego kończ tygodnia, ja lecę uczcić ten szacowny wiek ;). Buziaki!

24 thoughts on “28 lat minęło jak jeden dzień…”

 1. Wszystkiego najlepszego ANIU !! :*
  Z wiem stałam się bardziej rozważna, już nie bujam w obłokach jak kiedyś 😉 myślę, ze też bardziej przebojowa, a nie cicha i spokojna jak kiedyś. Masz rację zmieniamy się z upływem lat.. ale na lepsze. Wiemy więcej i nie popełniamy tylu błędów.

 2. Wszystkiego najlepszego ! Zdrowia, miłości, szczęścia i radości z każdego dnia 🙂
  Twoje refleksje są bardzo trafne i pokazują, jak się zmieniamy. Ja co roku obserwuję jak bardzo się zmieniłam, a razem ze mną świat wokół mnie. To niezwykłe jak wiele możliwości mamy każdego roku i jak wiele możemy się dowiedzieć przez ten czas o sobie i świecie 🙂

 3. Oj kochana Ty młodziutka jesteś 😀 Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń tych wypowiedzianych głośno i tych nie wypowiedzianych wcale 🙂

 4. 100 lat Kochana! Zgadzam się z prawie wszystkimi(poza nr 1, ja nadal nie mam na to ochoty ;)) zmianami jakie niesie za sobą wiek. Zmienia się myślenie człowieka i zmieniają się priorytety 🙂 Pozdrawiam i życzę radosnych i spokojnych Świąt! 😀

 5. wszystkiego najlepszego Aniu. Życzę Ci dużo zdrówka i wytrzymałości. 🙂
  A co do pierwszego punktu to wcale tak nie działa – mam 22 lata, w tym roku 23 i już z chęcią założyłabym rodzinę. 🙂

 6. Również życzę Tobie wszystkiego dobrego!
  Zdecydowanie wydaje mi się, że posiadanie dojrzalszego wieku to jest atut. Pamiętam siebie jako zakompleksioną nastolatkę, Nie chciałabym wrócić do tamtych czasów. Wtedy czy miało się wysoką czy niską samoocenę decydowali bardzo często nauczyciele i ich dziwne osądy danej osoby. Nie szanowało się własnego zdrowia, było mało priorytetów w życiu.
  Zdecydowanie wolę mieć tyle lat ile mam i ten charakter, doświadczenie, upartość i jeszcze wiele innych cech, które sobie przez te lata wyrobiłam.
  Pozdrawiam i życzę wesołych świąt!

 7. Wszystkiego najlepszego z całego serducha życzę, za 2,5 tygodnia przekonam się dokładnie co czułaś wczoraj kończąc 28 lat:)
  Ale już teraz mogę podpisać się pod każdym wymienionym punktem-zdrowie, stabilizacja ale nadal nie nuda w życiu! ja tam wciąż czuję się jak nastolatka mimo wszystko:)

 8. To wszystko o czym napisałaś to po prostu chyba konsekwencje dojrzewania 🙂
  Wszystkiego najlepszego na kolejne lata! 🙂

 9. Zmiany nieustannie zachodzą i ciężko ich nie zauważyć 😉 Kiedy patrzę na siebie sprzed jakichś 4 lat mam wrażenie, że jestem zupełnie inną osobą.
  A Tobie choć z opóźnieniem życzę wszystkiego najlepszego! Ciekawe spostrzeżenia 🙂

Dodaj komentarz