Czego chciałabym Wam życzyć z okazji świąt

Z racji tego, że już jutro Wigilia (jak to szybko zleciało!) i pewnie będę ganiała to tu, to tam. W związku z czym będzie mniej czasu na życzenia, chciałabym Wam je złożyć w dniu dzisiejszym. Wiem, że i do Was wtedy trafią bez opóźnienia. Chciałabym Wam życzyć:

lazienki_2014_graf_drzewa_agrykola_aleja_baldachim_ww_24-11-2014_mz
Źródło: um.warszawa.pl

 1. Rodzinnych świąt – Wiem, że nic nie denerwuje tak jak własna rodzina, bo sama co roku przeżywam święta lepsze, bądź gorsze. Już jedna osoba potrafi zrujnować całą magię świąt, jednak gdyby nie oni, nie ma co się oszukiwać, święta byłyby smutne. Może w trakcie tych kilku dni docenicie towarzystwo tych osób i sami spróbujecie być dla nich mili i wyrozumiali (wiem, że może być ciężko).
 2. Wspaniałych prezentów – Cóż wiadomo, że każdy lubi je dostawać (ja również) i chyba te na gwiazdkę, są przeze mnie bardziej wyczekane niż urodzinowe. Mam nadzieję, że pod choinką znajdziecie to o czym marzyliście.
  Chętnie przeczytam co dostaliście, więc piszcie w komentarzach!
 3. Żeby zjedzone potrawy nie tuczyły – Marzenie nas wszystkich, ale możemy spróbować sprawić, aby tak się właśnie stało. Pomóżmy naszykować stół, pozmywajmy, a przede wszystkim wyciągnijmy najbliższych na spacer, pogoda jest wspaniała, iluminacje w miastach bajeczne. Po prostu szkoda w domu siedzieć.

  miasto_w-wa_2014_graf_mariensztat_1_30-10-2014_ut
  Źródło: um.warszawa.pl
 4. Żebyście znaleźli czas dla siebie – Chyba największa potrzeba świąt. Latamy tylko od stołu do stołu, rozmawiamy, jemy, a czasu na odpoczynek brak. Nie wstydzicie się i po całym dniu podarujcie sobie chociaż godzinę – zasługujecie na to!
 5. Dużo zdrowia – Ten punkt mimo, iż jest na końcu jest chyba jednym z najważniejszych. Bo bez zdrowia ciężko jest się cieszyć, realizować marzenia czy snuć plany.

ksiazka-czas-wolny

Tego właśnie chciałabym Wam życzyć i mam nadzieję, że się spełni.
Przesyłam uściski i buziaki!

7 thoughts on “Czego chciałabym Wam życzyć z okazji świąt”

 1. Dziękuję za tak piękne życzenia! 🙂 Mam nadzieję, że wszystkie one spełnią się także Tobie, jak na przykład godzinka czasu dla siebie w te szalone dni! 🙂

Dodaj komentarz