Posumowanie miesiąca i plany na czerwiec

Już czuć, że do Polski zawitała wiosna i powoli zaczyna się lato. Długo kazała na siebie czekać, więc mam nadzieje, że teraz będziemy rozpieszczani przez pogodę. Czerwiec zapowiada się upalnie i bardzo wakacyjnie. Z racji końca miesiąca, czas na podsumowanie. Wyzwanie z maja nadal trwa, aż do 5 czerwca, a potem? 2 dni odpoczynku na wesele i dalej bierzemy się do roboty, małymi kroczkami do celu!

– Dieta coraz lepiej, nadal nie jest idealnie, a słodycze dają w kość. Z tym, że powoli zaczynam odczuwać też złe skutki jedzenia cukru i coraz częściej, aż potrzebuje go nie jeść. Póki co 13 dni wzorowych, walczymy o lepszy czerwiec.

– Aktywność fizyczna poza ostatnim tygodniem wzorowa. Jestem pod wrażeniem tego ile udało mi się osiągnąć. Czerwiec zapowiada się równie pracowicie i nie zamierzam odpuścić :). Będzie Ogień!

endomondo-maj
Źródło: Własne || Kalendarz aktywności w Maju
maj-kalorie
Źródło: Własne || Spalone kalorie w poszczególnych miesiącach. W maju widać postępy!
bieganie-maj
Źródło: Własne || Kilometraż w poszczególnych miesiącach. Widać znaczną poprawę 😉

Plany na Czerwiec:

– Dietę trzymamy dalej i walczymy o więcej niż 13 dni czystej miski!

– Aktywność Fizyczna: Bieganie, bieganie i jeszcze raz bieganie. Dodatkowo rower i fitness!

– Wybrać się wreszcie rowerem do pracy (Pokażę, że dam radę!)

– Przetrwać Reebok Fitness Camp – najprawdopodobniej będę ;).

– Dobrze się bawić jako wolontariusz na Men Expert Survival Race w Warszawie. Są plany aby startować za rok! W tym będę Was dopingować na trasie oraz pomagać w organizacji. Dla mnie to niesamowita przygoda :)!

-W planach mam również start w The Color Run oraz Samsung Irena Women’s Run (Dzień po dniu, czy to szaleństwo?!)

Parę Migawek z Maja:

Mam nadzieje, że Czerwiec będzie jednym z tych miesięcy, o których aż ciężko zapomnieć! Pozdrawiam Was i trzymajcie za mnie kciuki!

13 thoughts on “Posumowanie miesiąca i plany na czerwiec”

  1. Świetne podsumowanie i świetnie Ci idzie! 😉
    Piękne zdjęcia! Oby tak dalej trzymam kciuki! Teraz już będzie z górki 😉

  2. Niesamowita praca nad sobą! Bardzo podziwiam i gratuluję zapału 🙂 przy tak dobrej organizacji zdrowy styl życia na pewno szybko wejdzie Ci w krew i już nie będziesz chciała żyć inaczej 🙂

  3. Aniu – ja również za Ciebie trzymam kciuki – pochwalę się i ja 1 kg schudłam ostatnio, zezłościłam się na swoją dietę po prostu i na słodycze nie chcę patrzeć 🙂 WIęc walczymy dalej 🙂

Dodaj komentarz