SportOS.pl – zmotywuj się pozytywnie!

Uwielbiam nowe technologie, które pomagają w zmianie stylu życia i promują aktywność fizyczną oraz zdrowe odżywianie. Na moim blogu staram się publikować wpisy na ten temat, wszystkie znajdziecie w kategorii: nowe technologie. Tym razem zajmę się stroną SportOS.pl, która jest dla mnie przede wszystkim motywacją.

Serwis SportOS.pl składa się z wielu ciekawych elementów, a mianowicie: forum, artykułów, blogów, wydarzeń, osób, które poszukują…, obiektów, tras, ludzi i mapy. Poniżej opiszę 4 najciekawsze.

Forum wydaje się na razie bardzo skromne, ale sądząc po odpowiedziach na niektóre posty, śmiało można stwierdzić, że na zadane pytanie, szybko uzyskamy odpowiedź i to zapewne wiele.

artykuly
Źródło: SportOS.pl

Kolejną najciekawszą dla mnie częścią są artykuły. Czyta się je z przyjemnością i poruszają interesujące tematy. Osoby poszukujące wiedzy na pewno znajdą coś dla siebie. Przykładowe tytuły: Jak najszybciej schudnąć? , Sok pomarańczowy ile ma kalorii i czy jest zdrowy? , Glutamina – czy warto, kiedy i po co?

poszukuje
Źródło: SportOS.pl

Interesującą funkcją jest również spis osób, które poszukują towarzystwa w trakcie swoich treningów. Po zalogowaniu Wy również możecie taki wpis zamieścić i czekać na odpowiedzi.

mapa
Źródło: SportOS.pl

Ostatnią ciekawą funkcją jest Mapa, na której w formie niebieskich (mężczyźni) i różowych (kobiety) kropek zaznaczone są przykładowe lokalizacje innych użytkowników, z którymi możemy nawiązać kontakt i w przyszłości umówić się na wspólny trening.

Polecam Wam ten serwis ponieważ ma fajne założenia i posiada potencjał, aby stać się polskim Facebookiem dla osób aktywnych lub tych co szukają jeszcze swojej drogi w świecie sportu.

Może znacie SportOS.pl? Korzystacie z niego?

14 thoughts on “SportOS.pl – zmotywuj się pozytywnie!”

  1. Możliwość wyszukiwania osób do wspólnych treningów – rewelacyjny! 🙂 A sama strona www przyjemna i przejrzysta. Dzięki za info, nie znałam tej strony 🙂 / Agata

  2. Kiedyś tam faktycznie zajrzałam, wydał mi się ciekawy, ale tyle tych ciekawych serwisów, że oczopląsów dostaję i nie potrafię być wierna jednemu…

  3. Zajrzałam po lekturze Twojego posta i spędzę tu dzisiejszy wieczór 🙂
    Kochana, nominowałam Cię do Liebster Blog Award – zapraszam do siebie po więcej szczegółów

Dodaj komentarz