Dzień 23 / 33 dni do Wesela

Trwam dalej w swoim postanowieniu z małymi porażkami, ale i ogromnymi sukcesami. Jestem dumna z siebie. Może tych – 3 kg nie będzie, ale każdy krok w stronę mojego zdrowia jest na wagę złota! Na razie po wzięciu się w garść jest mnie kilogram mniej ;). Mierzyłam się też i straciłam, aż 5 cm w talii. Za to uda i biodra bez zmian, a to moje newralgiczne miejsca!

Słodycze pojawiły się tylko w niedziele(OGROMNY postęp), zaś w poniedziałek niestety pojawiła się pizza. Więcej grzeszków nie mam. Moje posiłki były dietetyczne, zdrowe i obfite w warzywa oraz owoce. Trzymajcie kciuki dalej, żeby mi tak dobrze szło!

clean-eating
Źródło: Girlsofto.com

Cały czas biegam – minimum 3 razy w tygodniu. Są też spacery. Gorzej było z ćwiczeniami w poprzednim tygodniu, ale to ze względu na trening biegowy. Wiedziałam, że mimo wszystko będzie to dla mnie trudny wyczyn i się nie myliłam. Więcej szczegółów znajdziecie w osobnym na ten temat poście.

33-dni-do-wesela-dzien23
Źródło: Własne

Dziękuje za wsparcie oraz wspaniałe komentarze jakie od Was otrzymuje. Mocno mnie one motywują! Jestem Wam bardzo wdzięczna.

 Mało czasu zostało i trzeba się brać za dalszą robotę! Trzymajcie się Zdrowo!

16 thoughts on “Dzień 23 / 33 dni do Wesela”

  1. Super postępy! Podziwiam Cię ogromnie! Ja ruszyłam swoje cztery litery w zeszłym tygodniu 2 razy, a w tym znowu grzeszę… ;/ Trzymam kciuki i… motywujesz mnie, ruszę się znowu 🙂 / Agata

  2. Bravissimo !! A nie myślałaś, by bieganie połączyć z treningiami Insanity? to już byłby poziom hardcore, ale wyniki są gwarantowane 😀 daj znać na priv email to podeślę użyteczny link!

  3. Super, że tak dobrze Ci idzie 🙂 Czytałam ongiś aby nie sugerować się kilogramami na wadze a skupić się na mierzeniu centymetrem 🙂
    Gratuluję samozaparcia – 5 cm – to świetny wynik 🙂 Serdecznie pozdrawiam i podziwiam 🙂

Dodaj komentarz