Na-kawe.net – Rozwiązuje problem samotnych treningów (i nie tylko!)

Czasem będąc na siłowni, na zajęciach fitness, czy biegnąc w parku z zazdrością spoglądamy na osoby ćwiczące razem. „Dlaczego ja nie mam z kim ćwiczyć?” – myślimy. Rodzeństwo daleko, znajomi jakoś nie przepadają za sportem albo namawiają na coś zupełnie innego, druga połówka akurat ma więcej pracy. Nie wiem jak Wy, ale mnie to czasem przybijało, bo nie widziałam rozwiązania dla tego problemu. Teraz z pomocą przychodzi Na-kawe.net!

Serwis Na-kawe.net umożliwia poznanie osób z okolicy o podobnych zainteresowaniach. Możecie tam poznać amatorów sportu, kawy i wielu, wielu innych, Na różnych grupach tematycznych rozmawiają ludzie o wspólnych zainteresowaniach, a potem spotykają się by pogadać lub zrobić coś wspólnie np. ćwiczyć.

1
Źródło: Na-kawe.net

Brzmi interesująco, ale już kiedyś korzystaliście z podobnych serwisów i nic takiego nie miało miejsca? Cóż z własnego doświadczenia wiem, że niektóre grupy działają całkiem prężnie, a osoby uczestniczące w dyskusji spotykają się we własnym gronie.

na-kawe-strona

Obsługa serwisu jest bardzo prosta, wystarczy się zalogować lub zarejestrować. Uzupełnić swój profil o aktualne zainteresowania oraz sekcję „Kogo szukasz”. Dołączyć do grupy lub jeśli nie ma takiej, która Cię zainteresuje stworzyć własną. Ostatnim krokiem jest umówienie się z interesującymi Cię osobami.

Jeśli mimo wszystko nie jesteście przekonani, dodam od siebie, że towarzystwo w trakcie aktywności fizycznej może działać na nas motywująco, bo:

  1. Gdy nam się nie chce, mamy świadomość, że nie jesteśmy sami i ktoś czeka na ten trening z nami.
  2. Możemy zacząć ciekawe znajomości, robiąc to co lubimy
  3. Jak mawia przysłowie: „Co dwie głowy to nie jedna” i nasze treningowe problemy możemy skonsultować z osobą, która w przyszłości mogła mieć podobne problemy.

Co sądzicie o tego typu serwisach? Może spotkaliście swojego partnera do ćwiczeń właśnie na takim portalu? Motywuje Was ćwiczenie z kimś?

Serwis znajdziecie pod adresem: Na-kawe.net
Polecam też polubienie Fanpage na Facebooku:  Facebook.com/nakawenet

8 thoughts on “Na-kawe.net – Rozwiązuje problem samotnych treningów (i nie tylko!)”

  1. No to może być całkiem ciekawa propozycja, ale ja to chyba jednak wolałabym poszukać wśród znajomych : ) A i na to nie bardzo mam czas ^^ Choć nigdy nie wiadomo na kogo trafi się przez internet…

    1. Dlatego zawsze powinniśmy informować z kim się widzimy oraz gdzie. Dodatkowo można umówić się w większej grupie, ostatecznie wziąć kogoś ze sobą na spotkanie ;).

  2. nie wiem, czy mój mąż nie byłby zazdrosny 😉 A tak serio, fajna sprawa znaleźć w okolicy ludzi podobnych do siebie, bo od czasu do czasu fajnie z kimś potrenować, można się nawzajem motywować.

Dodaj komentarz