FIT książki, które chcę przeczytać

Z okazji Światowego Dnia Książki, który wypada 23 kwietnia (właśnie dziś!) przedstawiam listę, książek które według mnie są ciekawie i pewnie w najbliższym czasie będę chciała je przeczytać. Jeśli, którą z tych książek czytałyście, chętnie poznam Waszą opinie na ich temat! Piszcie w komentarzach lub na Facebooku!

Karolina-na-detoksie-Oczyszczanie-organizmu-w-7-dni_Maciej-Szacillo-Karolina-Kopocz,images_big,15,978-83-268-1322-1
Źródło: Wydawnictwo Agora
Layout 1
Źródło: Wydawnictwo Agora

Karolina na detoksie i Karolina odNowa (Już mam drugą z wymienionych książek, czytam, a niebawem recenzja!)
Autor: Karolina i Maciej Szaciłło
Wydawnictwo: Agora

Jestem uczulona na słowo detoks, które było popularne w swoim czasie i każda sfera życia była podporządkowana właśnie jemu. Na szczęście jak wszystko ta moda powoli przemija. Przez tytuł książki nie sięgnęłam po nią w trakcie premiery, jednak po zapoznaniu się z tematyką Karoliny odNowa zrozumiałam, że chyba popełniłam błąd. Karolina i Maciej skupiają się na poprawie życia poprzez odżywianie, na czym mi zależy.

Bądź Fit
Źródło: Pascal

Bądź Fit
Autor: Aleksandra Żelazo
Wydawnictwo: Pascal

Aleksandra jest blogerką (http://www.trenerka.info/ – chociaż dla mnie strona pełni funkcję kompendium wiedzy oraz ciekawych propozycji treningów), ale i osobą posiadającą wiedzę oraz wykształcenie na temat sportu. Jest instruktorką kulturystyki, fitness, pilatesu oraz trenerem personalnym. Oglądałam tą książkę i spodobały mi się propozycje treningów, ciekawe zdjęcia oraz sporo treści. Za tą książką przemawia doświadczenie autorki i z tego względu właśnie chcę ją przeczytać.

Projekt_bieganie
Źródło: Pascal

Projekt: Bieganie
Autor: opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Pascal

Książka napisana przez blogerów oraz trenerów, która wydaje się być przede wszystkim ogromnym źródłem motywacji, ale po cichu liczę też na to, iż dowiem się czegoś nowego w temacie biegania?

jak-tu-nie-jesc

I jak tu nie jeść?

Autor: Beata Sadowska
Wydawnictwo: Otwarte

Ostatnia książka, którą chcę przeczytać, miałam już w ręku i zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Piękne zdjęcia i ciekawe przepisy, które chciałabym wypróbować. Jeżeli książka będzie napisana jak poprzednia, spodziewam się wysypu nowych amatorów gotowania 😉 .

Czytałyście? Macie? Czekam na Wasze opinie. Może znacie jeszcze jakąś ciekawą nowość z którą warto się zapoznać?

26 thoughts on “FIT książki, które chcę przeczytać”

 1. Hmm ja nie mam na swojej liście żadnej z powyższych 😛 ale bardzo chciałabym przeczytać książki Joe Weidera i Arnolda Schwarzenegera, moje koleżanki były tym przerażone haha 😀

 2. ja ostatnio dostałam „zamień chemię na jedzenie” i mogę ją polecić 🙂 Co prawda jest bardzo dużo o żywieniu dzieci, ale przynajmniej na ich przykładzie dobrze widać „co i jak” 🙂

 3. Ja raczej nie czytam takich książek, chociaż może powinnam? Mają na pewno dużo informacji, które mogłyby okazać się dla mnie przydatne albo pomogłyby mi zmienić mój styl życia na zdrowszy.

 4. A weź… ledwo się zabrałam z powrotem za ćwiczenia a już kurde zawaliłam. Wczoraj kumpela napisała że przyjeżdża i poszłyśmy na piwo – których wyszło trzy, a do tego pizza, plus zero ćwiczeń… Eh!

  Nie będę tego czytać bo się załamie że nie dam rady ^^ albo coś w tym guście.

  1. pierwsza jej książka to lektura na wakacje- max. kilka godzin czytania, ale przyjemna odmiana po ciężkiej literaturze i książkach innych sportowców, które często są trochę męczące- i sporo przydatnych wskazówek.

   Kupiłam i nie żałuję.

 5. Też mam swoją listę, którą staram się na bieżąco realizować, ostatnio nie tylko trzymając w ręku książkę, ale również czytnik, super sprawa. A ostatnia pozycja mnie zaciekawiła, tak jak książka Beaty Pawlikowskiej właśnie wydana.

Dodaj komentarz