Dzień 61 – Mój sposób na zimowe dni…

Mija drugi tydzień projektu grudzień w słowach i czas najwyższy na wpis o sposobie na zimowe dni. Chciałabym zacząć od tego, iż zima nie jest moją ulubioną porą roku, jest wręcz przeciwnie. Jednak z biegiem czasu staram się doceniać to co posiadam i wykorzystuje ten czas jak najlepiej.

1. Rodzina i przyjaciele

Za oknem mróz, wyglądamy za okno i nie mamy ochoty nigdzie się ruszać. Każdy to zna. Czy nie warto ten czas spędzić właśnie z rodziną, nadrobić zaległości i cieszyć się ze wspaniałego towarzystwa? Podobnie sprawa się ma z przyjaciółmi. Wykorzystujcie te chwile!

Family Love Christian Wall Decor Sign
Źródło: klik!

2. Odpoczynek i regeneracja

Siedzimy już w domu z rodziną lub przyjaciółki, a więc wykorzystajmy ten czas również na odpoczynek i regenerację :). Gdy jest ciepło, cały czas gdzieś gonimy, a więc może zwolnijmy na chwilę! Zastanówmy się nad życiem.

3. Ciepłe napoje

Nie ma nic lepszego niż herbata, kawa czy grzane wino w mroźny dzień… Ja ostatnio popijam rooibosa z przyprawami typowo świątecznymi. Pyszny :). Zaś do kawy dodaje przyprawy do piernika, jak szaleć to szaleć!

sposob-na-zime-01

4. Dobra książka

Nie wiem jak wy, ale ja zimą wręcz połykam książki. Uwielbiam spędzać czas na czytaniu, to mnie bardzo odpręża!

5. Sport

Nic tak nie rozgrzewa i nie poprawia nastroju jak spora dawka aktywności fizycznej. Od razu robi się ciepło na ciele i na duszy :). Tylko czemu po ostatnim treningu przez zakwasy chodzić nie mogę?! Boli! Chociaż to też rozgrzewa, więc chyba na plus :D.

sposob-na-zime-02

Muszę przyznać, że ten wpis stanowił dla mnie nie lada wyzwanie. Może nie wydaje się tak, ale troszkę czasu poświęciłam na jego napisanie.

Zapraszam do podawania Waszych sposobów na zimę w komentarzach poniżej!

7 thoughts on “Dzień 61 – Mój sposób na zimowe dni…”

  1. Mam podobnie – nienawidzę zimna, jednak znajduję w zimie pewien urok, przede wszystkim tworzenie tej ciepłej, domowej atmosfery, przeznaczanie dużej ilości czasu na czytanie przy ciepłej herbatce lub kakao, dobry film… wszystko, na co nie ma czasu w ciepłe i pełne energii pory roku;)

Dodaj komentarz